Dla osób, które cenią sobie czas i pracę z komputerem, przygotowaliśmy system Zamawiania Jazd On-line.

 

System zamawiania jazd przez internet umożliwia rezerwowanie jazd z instruktorem za pomocą harmonogramu w naszym systemie. Zamawianie jazd doszkalających ogranicza się tylko do rejestracji, aktywacji konta, rezerwacji godzin i opłacenia ich. Dla ułatwienia poniżej znajdują się początkowe instukcje: jak? dlaczego?

 

I. Pierwszymi krokami jakie należy zrobić przed rejestracją:

- zapoznać się z regulaminem orz cennikiem płatności online- (nie dotyczy osób zapisywanych w biurze)

- zapoznać się z warunkami szkolenia na daną kategorię prawa jazdy w odpowiedniej zakładce

Po tych czynnościach możemy przystąpić do rejestracji.

II. Rejestrować możemy się na 2 sposoby:

1. rejestracje poprzez nadanie kodu w biurze naszego Ośrodka

2. rejestracja poprzez stronę internetową - zakładka "Zarejestruj się"

 

1.1. Rejestracja ta odbywa się bezpośrednio w biurze, gdzie drukowany jest kod, na wcześniej wykupioną ilość godzin.

2.1. Rejestracja ta odbywa się poprzez kliknięcie w duży przycisk w bocznym bloku po prawej stronie o nazwie: "Zarejestruj się". Po kliknięciu ukaże się nam formularz rejestracyjny, w którym obowiązani jesteśmy podać: login, e-mail, hasło, powtórzyć hasło. Po pomyślnej rejestracji użytkownika, odbieramy pocztę i klikamy w link aktywujący konto, przesłany w mailu aktywacyjnym, który został wysłany zaraz po ukończonej pomyślnie rejestracji.

 

III. Korzystanie z Systemu:

1. kod otrzymany z biura

2. login i hasło

 

1.1. Korzystać z systemu możemy nastepująco: wchodzimy do panelu logowania klikając przycisk: "Zamów jazdę on-line". Wówczas ukazuje się nam wybór regulamin korzystania z Internetowej Strefy Kursanta. Czytamy, akceptujemy. Po wciśnięciu przycisku "Dalej", ukazuje nam się wybór panelu logowania. Wybieramy "Logowanie z kodem otrzymanym z biura". Wypełniamy formularz. Jesli wypełniliśmy formularz poprawnie zgodnie z wydrukowanym kodem z biura, powinnismy zobaczyć harmonogram godzin pracy instruktora. Po prawej stronie znajduje się belka informacyjna w której znajdują się informacje na temat: kursu, wybranej kategorii, instruktora, samochodu oraz ilości godzin, które pozostały do wykorzystania do rezerwacji. Następną czynnościa, którą wykonujemy jest rezerwacja godzin, które nas interesują, poprzez zaznaczenie małych okienek obok godzin. Pamiętaj informacje dotyczące poprawnego rezerwowania godzin znajdują się poniżej samouczka.

 

Gdy wybraliśmy godziny, które chcemy zarezerwować, klikamy w przycisk "Podsumowanie". W naszym panelu ukaże się podsumowanie przeprowadzonej rezerwacji. Drukujemy potwierdzenie zarezerwowanych godzin. Później zostaje nam już wylogowanie się i oczekiwanie z poddenerwowaniem na spotkanie z intstruktorem żeby pojeździć :)

 

1.2. Korzystanie z systemu jest bardzo podobne jak z kodem otrzymanym z biura. Wchodzimy do panelu logowania klikając przycisk: "Zamów jazdę on-line". Wówczas ukazuje się nam wybór panelów logowania. Wybieramy "Logowanie z hasłem". Wypełniamy formularz. Jesli wypełniliśmy formularz poprawnie zgodnie z wcześniejszymi zarejestrowanymi danymi, powinnismy zobaczyć harmonogram godzin pracy instruktora. Zaraz po pomyślnym zalogowaniu do panelu powinniśmy zobaczyć stronę z potwierdzeniem zapoznania sie z regulaminem. Czytamy regulamin oraz klikamy "Zapoznałem się z regulaminem...". Oknem które pojawi się dalej, jest wybór interesującej nas kategorii, klikamy w nią i przechodzimy dalej. Następnym ukazanym oknem jest wymagany dokument, który musimy przynieść na wszystkie zamówione jazdy z instruktorem. Po wybraniu odpowiedniego dokumentu przechodzimy dalej, wybieramy samochód, następnie instruktora danej kategorii prawa jazdy. Powinnismy zobaczyć harmonogram godzin pracy instruktora. Po prawej stronie znajduje się belka informacyjna w której znajdują się informacje na temat: kursu, wybranej kategorii, instruktora oraz samochodu. Następną czynnościa, którą wykonujemy jest rezerwacja godzin, które nas interesują, poprzez zaznaczenie małych okienek obok godzin. Pamiętaj informacje dotyczące poprawnego rezerwowania godzin znajdują się poniżej samouczka.

 

Gdy wybraliśmy godziny, które chcemy zarezerwować, klikamy w przycisk "Podsumowanie". W naszym panelu ukaże się podsumowanie przeprowadzonej rezerwacji oraz odnośnik o nazwie "Do kasy" który odnosi nas do portalu DOTPAY, przez który przeprowadzane są transakcje. Wypełniamy poprawnie dane do przelewu i przechodzimy do swojego internetowego konta bankowego, z którego przelejemy należność za zarezerwowane godziny jazd.

 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: biuro@rolminex.pl lub pod numerem telefonu 12 644 17 08

 

Zasady zamawiania jazd:

1. Pamiętaj aby nie rezerwaować od razu wszystkich wykupionych godzin, chyba że jestes pewien swojego wolnego czsu.

2. W jednym dniu możesz zarezerwować tylko i wyłącznie do 2 godzin jazd.

3. Pamiętaj, że w harmonogramie wypisane godziny są godzinami początkowymi. Zaznaczając pole z godziną 16:00, rezerwujesz godzinę jazdy od 16:00-17:00.

4. Pamiętaj aby rezerwować za każdym razem inne godziny- inikaj monotonii oraz podobnych warunków drogowych.

5. Nie rezerwuj godzin z przerwami. Np. godzina 15:00 i 17:00. Staraj się rezerwować przedziały godzinowe tj. 15:00-17:00.

6. Pamiętaj, aby rezerwować godziny, których jesteś pewny, aby nie wyskoczyły Ci inne zajęcia! Przekładanie zarezerwowanych jazd jest niemożliwe! (Opłaty nie zwracamy)!

7. Gdy nie czujesz się pewnie za kierownicą - rezerwuj na początku po jednej godzinie.

8. Pamiętaj aby w czasie rezerwacji nie odchodzić od komputera, przeprowadź ją w przeciągu 10 minut. Późniejsza finalizacja rezerwacji może nie przebieć pomyślnie.

9. Przeprowadź rezerwacje od początku do końca według samouczka umieszczonego na naszej stronie.


aktualności (wszystkie)
Biuro nieczynne w weekend majowy
Uprzejmie informujemy, że podczas weekendu majowego w dniach 01-06 maja biuro Ośrodka Szkolenia Kierowców będzie ...
2018-04-27 (pokaż)
Nówka DAF szkoleniowy-pierwszy w Małopolsce
Zapraszamy - Najnowsza technologia w twoim zasięgu    Pierwszy w Małopolsce DAF EURO 6 do ...
2018-02-28 (pokaż)
Rewolucja w uzyskiwaniu prawa jazdy w 2018r.
Nowe zasady uzyskiwania prawa jazdy kat. B już od czerwca 2018r !!! Poniżej cytat z ...
2018-01-31 (pokaż)
Zakończenie sezonu motocyklowego w 2017r.
    W ZWIĄZKU Z POGORSZENIEM WARUNKÓW POGODOWYCH ORAZ MOŻLIWOŚCIĄ PRZERWANIA EGZAMINÓW PRAKTYCZNYCH NA PRAWO ...
2017-09-19 (pokaż)
Nowy Rok Szkolny 2017 w Szkole Jazdy
 Zapraszamy na dni otwarte w najbliższy poniedziałek 9:00-18:00   Specjalna oferta dla uczniów szkół zawodowych ...
2017-09-13 (pokaż)
Planowana rewolucja w szkoleniu i egzaminowaniu na prawo jazdy
Jak donosi portal szkola-jazdy.pl , obecny rząd opracował projekt zmiany ustawy o kierujących pojazdami. Niebawem ...
2017-06-01 (pokaż)
Prawo jazdy B - 100 PLN DLA WSKAZANEJ OSOBY
    PRAWKO KATEGORII B TANIEJ O 100 ZŁ.   Prosta promocja dla klientów kategorii ...
2017-04-30 (pokaż)
copyright rolminex 1989-2013rolminex ośrodek szkolenia kierowców 2010 (panel)realizacja płatności przez naszą stronę jest dokonywana za pośrednictwem serwisudotpay