Kursy zawodowe, Infrastruktura, Transport
polski i międzynarodowy :

kwalifikacja wstępna kierowców blok programowy: C1, C1+E, C, C+E i D1, D1+E, D, D+E.


Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem po raz pierwszy pracy na stanowisku kierowcy pojazdu użytkowego na kat. C1, C, C1+E, C+E, D, D+E ta oferta jest dla ciebie. Dzięki temu kursowi będziesz mógł podjąć pracę lub prowadzenie firmy transportowej w młodym wieku. Podczas kursu dowiesz się na temat zasad panujących na drodze, poznasz przepisy regulujące transport drogowy oraz zasady zdrowego żywienia czy wreszcie zagadnienia przemytu nielegalnych imigrantów . (szczegóły)

 

 

kwalifikacja wstępna przyspieszona blok programowy: C1, C1+E, C, C+E i D1, D1+E, D, D+E.


Jeżeli jesteś zaintersowany podjęciem po raz pierwszy pracy na stanowisku kierowcy pojazdu użytkowego na kat. C1, C, C1+E, C+E, D, D+E , ta oferta jest dla ciebie. Dzięki temu kursowi będziesz mógł podjąć pracę lub prowadzenie firmy transportowej w wieku odpowiednim dla każdej kategorii. Podczas kursu dowiesz się na temat zasad panujących na drodze, poznasz przepisy regulujące transport drogowy oraz zasady zdrowego żywienia czy wreszcie zagadnienia przemytu nielegalnych imigrantów .(szczegóły)

 

 

 

kwalifikacja wstępna uzupełniająca blok programowy: C1, C1+E, C, C+E i D1, D1+E, D, D+E.


Jeżeli jesteś zaintersowany podjęciem pracy na stanowisku kierowcy pojazdu użytkowego innego niż podczas kursu kwalifikacji wstępnej to oferta dla ciebie. Podczas kursu dowiesz się o sprawach specyficznych dla pojazdów kategorii prawa jazdy , na które chcesz uzyskać uprawnienia. Zatem, jeżeli zrobiłeś kwalifikację wstępną na blok programowy C1, C, C1+E, C+E , a chcesz prowadzić np. autobus, to szkolenie jest dla ciebie - oczywiście ta zasada działa również na odwrót (szczegóły)

 

 

 

kwalifikacja wst. przyspieszona uzupełniająca blok : C1, C1+E, C, C+E i D1, D1+E, D, D+E.


Jeżeli jesteś zaintersowany podjęciem pracy na stanowisku kierowcy pojazdu użytkowego innego niż podczas kursu kwalifikacji wstępnej przyśpiesznej to oferta dla ciebie. Podczas kursu dowiesz się o sprawach specyficznych dla pojazdów kategorii prawa jazdy , na które chcesz uzyskać uprawnienia. Zatem, jeżeli zrobiłeś kwalifikację wstępną przyśpieszoną na blok programowy C1, C, C1+E, C+E , a chcesz prowadzić np. autobus, to szkolenie jest dla ciebie - oczywiście ta zasada działa również na odwrót, tzn. po kursie kwalifikacji wstępnej przyśpieszonej na blok programowy D1,D,D1+E, D+E jeżeli chcesz prowadzić ciężarówki - ten kurs jest dla ciebie. (szczegóły)

 

 

 

szkolenie okresowe kierowców blok programowy: C1, C1+E, C, C+E oraz D1, D1+E, D, D+E


Szkolenie okresowe kierowców wykonujących przewóz drogowy dotyczy wszyskich kierowców aktywnie pracujących w zawodzie. Te szkolenia trzeba odbywać w okresach co najmniej pięcioletnich. Ten obowiązek dotyczy każdego aktywnego kierowcy- obywatela Unii Europejskiej zatrudnionego w każdym państwie Unii. Ukończenie kursu okresowego wieńczy uzyskanie wpisu kodu "95" w dokumencie prawa jazdy w rubryce "12" , które to uprawnienie honorowane jest w każdym państwie członkowskim. Osk Rolminex prowadzi te szkolenia zarówno w formie standardowych wykładów jak i z użyciem specjalistycznego oprogramowania wspomagającego proces szkolenia. (szczegóły)

 

 

 

kursy międzynarodowego przewozu towarów niebezpiecznych ADR


Kurs przewozu towarów niebezpiecznych ADR - to "śmietana" wśród braci drogowej. Pamiętaj ,że na trudnym rynku zatrudnienia kierowców nie wystarczy już kategoria C. Konkurencja rośnie. Z roku na rok wzrasta lista towarów niebezpiecznych , których przewóz musi odbywać się odpowiednio przystosowanym pojazdem ,a przede wszystkim z odpowiednimi uprawnieniami kierowcy. Zauważ , że przewóz np. asfaltu, odpadów medycznych, alkoholu, farb, perfum i innych , wymaga specjalistycznych uprawnień kierowcy. Ważne również wynagrodzenie- przy ADR MNIEJ SIĘ NAROBISZ , A WIĘCEJ ZAROBISZ! (szczegóły)

 

 

 

szkolenia z zakresu czasu pracy i prowadzenia pojazdu w transporcie drogowym


Część ośrodków szkoleniowych niestety nie rzetelnie prowadzi szkolenia okresowe co powoduje,że wielu kierowców niby kończy szkolenie okresowe, ale wiadmości niezbyt wiele pozostaje. Jeżeli chcesz poszeszyć swoją wiedzę z prawdziwym wykładowcą i posłuchać co ma do powiedzenia czynny inspektor ITD ,TEN KURS JEST DLA CIEBIE. (szczegóły)

 

 

 

kursy instruktora nauki jazdy wszystkich kategorii


Instruktor nauki jazdy- kto to ? To człowiek nauczyciel, pasjonata , który zakochany jest w szeroko pojętej motoryzacji oraz lubi kontakt z ludźmi. Nieodzowna jest również prawidłowa dykcja. Jeżeli zastawiasz sie nad tym zawodem, chcesz podjąć odpowiedzialną i dobrze płatną pracę instruktora nauki jazdy wszystkich kategorii prawa jazdy- ten kurs jest odpowiedzią. (szczegóły)

 

 

kursy kierowców wózków jezdniowych spalinowych i elektrycznych


Męczy cię notoryczne uzupełnianie półek z towarami w sklepie ? Twój szef wykorzystuje cię do cna ? Ten kurs pomoże wspiąć sie w drabinie kariery zawodowej. Dzięki kursowi kierowców wózków jezdniowych podniesiesz swoje kwalifikikacje oraz zaczniesz wreszcie zarabiać. Praca operatora wózków jezdniowych wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Podołasz jej ? Zapisz się już teraz na kurs. (szczegóły)

 

 
 

OD POCZĄTKU ? GŁÓWNA STRONA

MOŻE KURS ZAWODOWY ? ZAWODOWCY

JEŻELI NIE ZNALAZŁEŚ NIC CIEKAWEGO - TO TYLKO KONTAKT Z NAMI

aktualności (wszystkie)
Zakończenie sezonu motocyklowego w 2017r.
    W ZWIĄZKU Z POGORSZENIEM WARUNKÓW POGODOWYCH ORAZ MOŻLIWOŚCIĄ PRZERWANIA EGZAMINÓW PRAKTYCZNYCH NA PRAWO ...
2017-09-19 (pokaż)
Nowy Rok Szkolny 2017 w Szkole Jazdy
 Zapraszamy na dni otwarte w najbliższy poniedziałek 9:00-18:00   Specjalna oferta dla uczniów szkół zawodowych ...
2017-09-13 (pokaż)
Planowana rewolucja w szkoleniu i egzaminowaniu na prawo jazdy
Jak donosi portal szkola-jazdy.pl , obecny rząd opracował projekt zmiany ustawy o kierujących pojazdami. Niebawem ...
2017-06-01 (pokaż)
Prawo jazdy B - 100 PLN DLA WSKAZANEJ OSOBY
    PRAWKO KATEGORII B TANIEJ O 100 ZŁ.   Prosta promocja dla klientów kategorii ...
2017-04-30 (pokaż)
Biuro nieczynne w weekend majowy
Uprzejmie informujemy, że podczas weekendu majowego w dniach 01-03 maja biuro Ośrodka Szkolenia Kierowców będzie ...
2017-04-28 (pokaż)
Majówka maturzysty + 3 godz.
         PROMOCJA DLA OSÓB W WIEKU 18-21 LAT     Masz 18-21 lat ...
2017-04-23 (pokaż)
PRZERWA ŚWIĄTECZNA
Uprzejmie informujemy, że podczas przerwy świątecznej w dniach 15-17 kwietnia Ośrodek Szkolenia Kierowców będzie nieczynny.  ...
2017-04-14 (pokaż)
copyright rolminex 1989-2013rolminex ośrodek szkolenia kierowców 2010 (panel)realizacja płatności przez naszą stronę jest dokonywana za pośrednictwem serwisudotpay