INSTRUKTOR I WYKŁADOWCA NOWY ZAWÓD.

Nowy zawód- nowe możliwości jako instruktor nauki jazdy to popularny obecnie sposób na pracę. Obecnie wystarczy prawo jazdy oraz wykształcenie zawodowe. Po zakończonym kursie należy zdać egzamin państwowy przed komisją powołaną przez MUW. Kurs na instruktora nauki jazdy od przyszłego roku ulegnie dużym zmianom. Praca w Krakowie jest praktycznie zapewniona.

infografika-znaczek L dla instruktora nauki jazdy

JEŻELI :

  • Interesujesz się motoryzacją,
  • Masz praktykę w prowadzeniu pojazdów,
  • Jesteś komunikatywny z dobrą dykcją,
  • Chcesz poszerzyć horyzonty pracy zawodowej,
  • … a może po prostu myślisz o zmianie zawodu lub dodatkowej pracy

To szkolenie kurs na instruktora nauki dla dla CIEBIE!

Możesz zdobyć zawód odpowiadający Twoim predyspozycjom i zainteresowaniom. W naszym ośrodku pod okiem doświadczonej kadry szkoleniowej masz możliwość zdobycia zawodu szkoleniowca wszystkich kategorii prawa jazdy. Instruktor nauki jazdy może obecnie liczyć na spore wynagrodzenie z powodu niedoboru instruktorów na rynku pracy.

Nowy zawód to szkolenia kursantów.
Szkolenia dla kandydatów na instruktorów.

W ramach kursu poszerzysz wiedzę z zakresu prawa o ruchu drogowym, pedagogiki oraz metodyki nauczania oraz doskonalenia techniki jazdy. Poznasz tajniki szybkiego i skutecznego uczenia swoich przyszłych kursantów. To pozwoli Ci na wypracowanie mocnej „marki” na specyficznym rynku pracy. Kurs na instruktora nauki jazdy trwa około 1-2 miesiące.

Szkolenie prowadzone jest na bardzo wysokim poziomie z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu w Polsce przez wykwalifikowaną oraz doświadczoną kadrę wykładowców, posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe i pedagogiczne.

klawiatura dwukolorowa instruktora nauki jazdy
Tablica informacyjna o rozpoczęciu kursu dla kandydatów na instruktorów nauki jazdy.