SZKOLENIE OKRESOWE KIEROWCÓW WYKONUJĄCYCH PRZEWÓZ DROGOWY KOD 95

Szkolenie okresowe kierowców wykonujących przewóz drogowy czyli dawny kurs przewóz rzeczy i osób w Krakowie albo świadectwo kwalifikacji z wpisem kod 95 musi odbyć każdy kierowca, który chce pracować lub aktualnie pracuje w transporcie drogowym na terenie Unii oraz poza nią. Jeśli uzyskałeś prawo jazdy kategorii C1 lub C przed 10 września 2009r. oraz prawo jazdy kategorii D1 lub D przed 10 września 2008 roku to ten kurs jest dla ciebie. Pierwsze kurs na przewóz rzeczy lub osób musisz ukończyć w nieprzekraczalnych terminach: (sprawdź)


Kurs przewóz rzeczy Kraków – szkolenie okresowe kierowców muszą zaliczać wszyscy aktywni kierowcy zawodowi w każdym okresie 5 lat. Ten obowiązek dotyczy również osób, które kończyły kwalifikacje wstępneprzyspieszone czy uzupełniające, które po pierwszym okresie pięcioletnim podlegają również temu szkoleniu.


Kurs przewóz rzeczy Kraków cena:

08.04.2024r. godz. 12:00

Kurs przewóz rzeczy terminy:

5 dni

Kurs przewóz rzeczy cena:

990 PLN

NIE ZAPOMNIJ:


SZKOLENIE KIEROWCÓW 95 NAJWAŻNIEJSZE:

  • Pamiętaj, że szkolenie okresowe kończysz dla jednego bloku programowego (przewóz rzeczy albo osób), a uprawnienia otrzymasz również do autobusu, o ile posiadasz prawo jazdy kat. D. Ta zależność działa również odwrotnie.
  • Pamiętaj, że po odbyciu 5 dni zajęć na szkoleniu okresowym otrzymujesz w ośrodku szkoleniowym Rolminex świadectwo kwalifikacji zawodowej , z którym zgłaszasz się do właściwego wydziału komunikacji celem otrzymania nowego dokumentu prawa jazdy z wpisanym kodem „95” i dopiero po tym możesz jeździć zawodowo !!! Sprawdź dokładnie procedurę UMK w sprawie zmiany prawa jazdy- (klik)
  • Pamiętaj, że szkolenie okresowe ukończone w Polsce ważne jest w każdym państwie członkowskim Unii Europejskiej, a nawet paza nią.
  • Pamiętaj, że co 5 lat wysiadasz z autka i przez miesiąc (najlepiej w godzinach pracy i na koszt pracodawcy) odświeżasz swoje dokumenty: prawkokartę kierowcyADR i inne.
wzór dokumentu świadectwa kwalifikacji zawodowej kierowcy - kurs na przewóz rzeczy kod 95
  • Pamiętaj wreszcie, że kara za brak uprawnień 95 w dokumencie prawa jazdy nałożona przez policjanta lub inspektora ITD podczas kontroli drogowej to 800 PLN oraz uniemożliwienie dalszej jazdy- ( na podst. taryfikatora w Ustawie o transporcie drogowym)
zdjęcie mapa państwa Unii europejskiej

Jakie korzyści płyną z wyboru naszej firmy?

Dajemy Państwu możliwość samodzielnego decydowania o terminie zajęć.

Gwarantujemy możliwość ukończenia ostatniego modułu, tak by świadectwo kwalifikacji zawodowej było ważne maksymalnie długo. Służymy pomocą w zakresie wszystkich rodzajów szkoleń związanych ze zmianami ustawy o transporcie drogowym. Zapewniamy doświadczonych wykładowców oraz niezbędne materiały szkoleniowe.

Obsługujemy obszary: Kocmyrzów, Proszowice, Wieliczka, Węgrzce, Michałowice, Gdów, Słomniki, Świątniki, Kazimierza Wielka ,Koszyce, Wawrzeńczyce, Kłaj, Łapanów, Dobczyce, Skawina, Nowe Brzesko, Niepołomice oraz Kraków i Nowa Huta – Razem poznajemy trasy egzaminacyjne MORD Nowa Huta.