Ośrodek Szkolenia Kierowców Rolminex sp. z o. o.

Ośrodek szkolenia kierowców ROLMINEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Krakowie prowadzi działalność gospodarczą na terenie całego kraju, na podstawie  KODEKSU SPÓŁEK HANDLOWYCH i wpisana jest do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem : 0000165626* Kapitał ośrodka szkolenia kierowców Rolminex wynosi 50.000,00 PLN i jest pokryty w całości. Szkoła nauki jazdy Rolminex posiada aktualne wpisy do działalności gospodarczej regulowanej.

Logo ośrodek szkolenia kierowców
Ośrodek szkolenia kierowców Rolminex


UPRAWNIENIA W ZAKRESIE DZIAŁALNOŚCI REGULOWANEJ

 • kursy na prawo jazdy wszystkich kategorii
 • szkolenia zawodowe kierowców ( lista)
 • kursy ADR przewóz towarów niebezpiecznych
 • pracownia psychotesty
 • poświadczenie dla „super osk” pozwalające na szkolenie teoretyczne przez internet.
 • kursy na wózki jezdniowe
 • szkolenia kandydatów na instruktorów i wykładowców (szczegóły)
 • warsztaty szkoleniowe dla instruktorów nauki jazdy (szczegóły)
 • zajęcia z doskonalenia obsługi tachografów.
 • kursy diagnostów

SPOSOBY PŁATNOŚCI W SZKOLE NAUKI JAZDY

 • gotówka w siedzibie firmy
 • przelew na konto bankowe szkoły kierowców
 • karta elektroniczna (operator PKO S.A. Nr konta: 44 1240 4432 1111 0000 4732 3087)
 • płatności online (mini sklep)

MATERIAŁY REKLAMOWE OśRODKA SZKOLENIA KIEROWCÓW ROLMINEX KRAKÓW

ikona pobierz
Afisz i plakat nauka jazdy

ikona pobierz
Ulotka Jak dojechać na plac manewrowy
ikona pobierz
Wirtualna witryna
ikona pobierz
emblemat „nauka jazdy” Rolminex
ikona pobierz
Nasza patronka
ikona pobierz
Logo ośrodka szkolenia kierowców

OSK Rolminex Kraków – kim jesteśmy?  

Szkoła jazdy Rolminex od lat prowadzi profesjonalne szkolenia kierowców w Krakowie, przygotowując ich do egzaminu państwowego. Oferujemy kursy prawa jazdy kategorii B na samochód osobowy (w tym rozszerzenia: B1, BE, B96), kurs prawa jazdy na motor (AM, A1, A2, A), samochód ciężarowy (C, CE, 95+18, 95+21) czy autobus (D, DE, 95+21, 95+24), które uwzględniają zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne. Dodatkowo w szkole jazdy Rolminex w Krakowie oferujemy kwalifikowane kursy ADR dla kierowców. Dzięki nam nie tylko poznasz tajniki przepisów ruchu drogowego, ale także bez obaw zasiądziesz za kierownicą każdego pojazdu! W OSK Rolminex szkolimy kierowców z każdej kategorii, podwyższając ich kwalifikacje i umiejętności w prowadzeniu pojazdów! 

Szkoła jazdy Kraków Rolminex – jak wygląda nauka jazdy?

 • Prawo jazdy to dla Ciebie sprawa priorytetowa? Chcesz zdać egzamin państwowy za pierwszym podejściem? Dobrze trafiłeś! W naszym ośrodku stawiamy przede wszystkim na doskonalenie techniki jazdy, dzięki czemu charakteryzuje nas wysoka zdawalność! Dla kursantów oferujemy pełny kurs prawa jazdy kat. B, A, C oraz D, jak również jazdy doszkalające czy jazdy dodatkowe. 
 • Cały kurs odbywa się w przyjaznej atmosferze, pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów. Na samym początku przekazują oni swoją wiedzę w formie wykładów z teorii ruchu drogowego, dostarczając uczestnikom wszelkie niezbędne materiały. Następnie szkolenie teoretyczne zastępuje praktyka, przenosząc kursanta bezpośrednio na drogę i pozwalając mu sprawdzić swoje umiejętności na placu manewrowym oraz w trasie. Profesjonalni instruktorzy jazdy stale czuwają, by zapewnić kursantom nie tylko odpowiednie przygotowanie do kierowania pojazdami, ale i należyte bezpieczeństwo. Kursy teoretyczny i praktyczny szkoły jazdy Rolminex zwieńczają egzaminy wewnętrzne.

Poszukujesz szkoły jazdy w Krakowie? Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!  

 • Ośrodek szkolenia kierowców Rolminex w Krakowie zapewnia indywidualne podejście do każdego kursanta. Różnorodność kursów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie! Oferowane przez nas ceny są bardzo atrakcyjne, co czyni nas jedną z najchętniej wybieranych szkół jazdy z Krakowa i okolic! Pomożemy Ci w zdaniu egzaminu na prawo jazdy, oferując naukę jazdy w miłej atmosferze oraz przekazując wiedzę teoretyczną i praktyczną na najwyższym poziomie. Z nami możesz podnieść swoje kwalifikacje i stać się kierowcą zawodowym! 

Chcesz szybko zdać egzamin na prawo jazdy? Kraków już czeka na nowych kierowców! Nie zapomnij zapisać się na kurs już dziś! Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane!