WARTO WIEDZIEĆ

PKK- PROFIL KURSANTA

znak rondo

Od 2013r. w celu zapisania się na kurs prawa jazdy dowolnej kategorii trzeba najpierw uzyskać dokument nazywany – profilem kandydata na kierowcę. Uzyskasz go we właściym wydziale komunikacji ze względu na miejsce zamieszkania (szczegóły)

EGZAMIN PAŃSTWOWY WORD

znak rondo

Każdy kurs prawa jazdy wieńczy egzamin państwowy w dowolnym Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego, a dalej wydanie dokumentu prawa jazdy przez PWPW. Zasady egzaminowania  są odmienne w zależności od kategorii prawa jazdy. Poznaj przepisy – żeby zdać w pierwszym terminie. (szczegóły)

ATELIER FOTO W ROLMINEX

znak rondo

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Rolminex sp. z o.o. posiada własne atelier foto. Świadczymy usługi wykonywania oraz wywoływania zdjęć urzędowych dla potrzeb naszych klientów.  Pracownia czynna jest w godzinach 8.00-18.00 (szczegóły)

EGZAMIN WEWNĘTRZNY W OSK

znak rondo

Po zakończeniu zajęć teoretycznych kursant musi przystąpić do egzaminu wewnętrznego teoretycznego, jak również po zakończeniu jazd praktycznych u instruktora prowadzącego trzeba zaliczyć egzamin wewnętrzny praktyczny. (szczegóły)

INFORMACJE O OŚRODKACH EGZAMINACYJNYCH.

znak rondo

Kiedy zakończysz szkolenie podstawowe na prawo jazdy, kolejnym etapem jest wybór ośrodka egzaminacyjnego. Możez zdawać egzamin w dowolnym WORD w Polsce. Zobacz gdzie mieści się najbliższy WORD.  (szczegóły)

E-LEARNING

znak rondo

Dla niecierpliwych mamy ciekawą ofertę szkolenia teoretycznego z użyciem komputera i internetu. Kursy prawa jazdy można teraz odbyć bez wychodzenia z domu. Przy rozpoczęciu kursu otrzymujesz kod aktywacyjny i działasz w dowolnym tempie. (szczegóły)