PODSTAWOWE KURSY ZAWODOWE KIEROWCÓW

KWALIFIKACJA WSTĘPNA KIEROWCÓW

Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem po raz pierwszy pracy na stanowisku kierowcy pojazdu użytkowego na kat. C1, C, C1+E, C+E, D, D+E ta oferta jest dla ciebie. Dzięki temu kursowi będziesz mógł podjąć pracę lub prowadzenie firmy transportowej w młodym wieku. Podczas kursu dowiesz się na temat zasad panujących na drodze, poznasz przepisy regulujące transport drogowy oraz zasady zdrowego żywienia czy wreszcie zagadnienia przemytu nielegalnych imigrantów . (szczegóły)

SZKOLENIE OKRESOWE KIEROWCÓW

Szkolenie okresowe kierowców wykonujących przewóz drogowy dotyczy wszyskich kierowców aktywnie pracujących w zawodzie. Te szkolenia trzeba odbywać w okresach co najmniej pięcioletnich. Ten obowiązek dotyczy każdego aktywnego kierowcy- obywatela Unii Europejskiej zatrudnionego w każdym państwie Unii. Ukończenie kursu okresowego wieńczy uzyskanie wpisu kodu „95” w dokumencie prawa jazdy w rubryce „12” , które to uprawnienie honorowane jest w każdym państwie członkowskim. Osk Rolminex prowadzi te szkolenia zarówno w formie standardowych wykładów jak i z użyciem specjalistycznego oprogramowania wspomagającego proces szkolenia. (szczegóły)

KWALIFIKACJA WSTĘPNA PRZYSPIESZONA

Jeżeli jesteś zaintersowany podjęciem po raz pierwszy pracy na stanowisku kierowcy pojazdu użytkowego na kat. C1, C, C1+E, C+E, D, D+E , ta oferta jest dla ciebie. Dzięki temu kursowi będziesz mógł podjąć pracę lub prowadzenie firmy transportowej w wieku odpowiednim dla każdej kategorii. Podczas kursu dowiesz się na temat zasad panujących na drodze, poznasz przepisy regulujące transport drogowy oraz zasady zdrowego żywienia czy wreszcie zagadnienia przemytu nielegalnych imigrantów . (szczegóły)

KURSY MIĘDZYNARODOWEGO PRZEWOZU TOWARÓW NIEBEZPIECZNYCH ADR

Kurs przewozu towarów niebezpiecznych ADR – to „śmietana” wśród braci drogowej. Pamiętaj ,że na trudnym rynku zatrudnienia kierowców nie wystarczy już kategoria C. Konkurencja rośnie. Z roku na rok wzrasta lista towarów niebezpiecznych , których przewóz musi odbywać się odpowiednio przystosowanym pojazdem ,a przede wszystkim z odpowiednimi uprawnieniami kierowcy. Zauważ , że przewóz np. asfaltu, odpadów medycznych, alkoholu, farb, perfum i innych , wymaga specjalistycznych uprawnień kierowcy. Ważne również wynagrodzenie- przy ADR MNIEJ SIĘ NAROBISZ , A WIĘCEJ ZAROBISZ! (szczegóły)


KUSRY ZAWODOWE DODATKOWE

KWALIFIKACJA WSTĘPNA UZUPEŁNIAJĄCA

Jeżeli jesteś zaintersowany podjęciem pracy na stanowisku kierowcy pojazdu użytkowego innego niż podczas kursu kwalifikacji wstępnej to oferta dla ciebie. Podczas kursu dowiesz się o sprawach specyficznych dla pojazdów kategorii prawa jazdy , na które chcesz uzyskać uprawnienia. Zatem, jeżeli zrobiłeś kwalifikację wstępną na blok programowy C1, C, C1+E, C+E , a chcesz prowadzić np. autobus, to szkolenie jest dla ciebie – oczywiście ta zasada działa również na odwrót (szczegóły)

SZKOLENIA Z ZAKRESU CZASU PRACY I PROWADZENIA POJAZDU W TRANSPORCIE DROGOWYM

Część ośrodków szkoleniowych niestety nie rzetelnie prowadzi szkolenia okresowe co powoduje,że wielu kierowców niby kończy szkolenie okresowe, ale wiadmości niezbyt wiele pozostaje. Jeżeli chcesz poszeszyć swoją wiedzę z prawdziwym wykładowcą i posłuchać co ma do powiedzenia czynny inspektor ITD ,TEN KURS JEST DLA CIEBIE. (szczegóły)

KWALIFIKACJA WST. PRZYSPIESZONA UZUPEŁNIAJĄCA

Jeżeli jesteś zaintersowany podjęciem po raz pierwszy pracy na stanowisku kierowcy pojazdu użytkowego na kat. C1, C, C1+E, C+E, D, D+E ,ta oferta jest dla ciebie. Dzięki temu kursowi będziesz mógł podjąć pracę lub prowadzenie firmy transportowej w wieku odpowiednim dla każdej kategorii. Podczas kursu dowiesz się na temat zasad panujących na drodze, poznasz przepisy regulujące transport drogowy oraz zasady zdrowego żywienia czy wreszcie zagadnienia przemytu nielegalnych imigrantów . (szczegóły)

KURSY INSTRUKTORA NAUKI JAZDY WSZYSTKICH KATEGORII

Instruktor nauki jazdy- kto to ? To człowiek nauczyciel, pasjonata , który zakochany jest w szeroko pojętej motoryzacji oraz lubi kontakt z ludźmi. Nieodzowna jest również prawidłowa dykcja. Jeżeli zastawiasz sie nad tym zawodem, chcesz podjąć odpowiedzialną i dobrze płatną pracę instruktora nauki jazdy wszystkich kategorii prawa jazdy- ten kurs jest odpowiedzią. (szczegóły)