KURS PRAWO JAZDY KATEGORIA B1 KRAKÓW OD 16 LAT.

Prawo jazdy B1 na smarta to fajna sprawa – bez niego ani rusz! Kategorię B1 możesz uzyskać już w wieku 16 lat. Kategoria B1 to samodzielność i zazdrość rówieśników pod szkołą. Nie czekaj do 18-stki – prawdziwy dokument prawo jazdy kat. B1 jest w Twoim zasięgu! To proste. Mamy dla Ciebie najnowszy samochód z ABS i poduszką powietrzną w Krakowie.

Nasz bolid jest najszybszy i ma hamulce tarczowe. Tą rajdówką możesz zdawać egzamin państwowy na prawo jazdy w Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego przy ul. Nowohuckiej w Nowej Hucie. Będziemy na kursie jeździć po trasach egzaminacyjnych – tak, abyś zapamiętał skrzyżowania i dobrze orientował się w terenie, co na pewno ułatwi zdanie egzaminu na prawo jazdy kategorii B1. PS. Jesteśmy blisko MORD!

pudełko usługa kurs prawo jazdy na smarta
Prawo jazdy na Smarta w Krakowie.

OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW ROLMINEX KRAKÓW

Chcesz rozpocząć kurs prawa jazdy w Krakowie na kat. B1? W takim razie poznaj ofertę naszego ośrodka szkolenia kierowców! W kompleksowy sposób przygotujemy Cię do egzaminu teoretycznego i praktycznego. Zajęcia z kursantami prowadzą doświadczeni instruktorzy z odpowiednimi uprawnieniami. Wyróżnia nas sprawne przekazywanie wiedzy merytorycznej oraz odpowiednie podejście w trakcie praktyki, które czyni jazdy bezstresowymi i przyjemnymi.

Skupiamy się na aspektach, które podczas egzaminu są najważniejsze, ale nie zapominamy też o tym, by przygotować Cię do samodzielnej jazdy, gdy już staniesz się pełnoprawnym kierowcą kat. B. Co więcej, nasza szkoła jazdy daje Ci możliwość dostosowania przebiegu kursu do potrzeb, umawiania dogodnych dla Ciebie terminów jazd samochodem, a także rozłożenia kosztów za kurs na prawo jazdy Kraków na raty.

Jaki samochód od 16 lat ?

WYMAGANIA KATEGORIA B1– ukończone 16 lat ( mozna rozpocząć 3 miesiące wcześniej)
– oświadczenie rodziców dla niepełnoletnich(pobierz)
– Profil PKK ( zdjęcie szt. 1, bad. lekarskie na miejscu )
ROZPOCZĘCIE KURSUcodziennie – jeżeli posiadasz Profil Kandydata PKK

Testy na prawo jazdy online udostępniamy za darmo każdej zainteresowanej osobie przed kursem. Wystarczy poprzez formularz zgłoszeniowy po prawej podać adres mail, numer PKK oraz datę urodzenia. Wygenerujemy specjalnie dla ciebie kod dostępu do profesjonalnej bazy pytań egzaminacyjnych, którą stosują WORDy. Testy udostępnia Ministerstwo Infrastruktury poprzez „Portal OSK” wyłącznie szkołom jazdy. Tutaj zawsze najnowsze pytania. Wszystkie ośrodki korzystają tylko z tej bazy.

NAUKA JAZDY KAT B1 KRAKÓW

Kurs prawo jazdy Kraków na kategorię B1 pozwoli Ci na kierowanie pojazdami czterokołowymi osobowymi o masie nieprzekraczającej 400 kg i towarowymi o dopuszczalna masie do 550 kg. W obu przypadkach maksymalna moc silnika to 15 kW, czyli 20,4 KM. Dokument ten potwierdza umiejętności kierowania motorowerem oraz lekkim czterokołowcem, np. quadem.

Nauka jazdy kategoria B1 Kraków odbywa się na przystosowanym aucie pod okiem doświadczonego instruktora, z kolei część teoretyczna kursu może składać się z 30h w sali wykładowej (8 spotkań) lub w formie -learningowej. Masz już ukończony kurs, ale interesują Cię jazdy doszkalające? Pod okiem naszych instruktorów możesz jeździć po trasach egzaminacyjnych czy podszkolić swoje umiejętności manewrowe. Z naszą pomocą egzamin praktyczny na prawo jazdy kategorii B to będzie tylko czysta formalność! W Rolminex Kraków zadbamy o Twoje dobre przygotowanie!

PLAN KURSU PRAWO JAZDY B1Zajęcia teoretyczne w sali dydaktycznej lub 
e-learning (8 dni/30 godz.):
Zajęcia praktyczne (30 godz.) na placu manewrowym i ruchu drogowym.
PLAN ZAJĘĆ TEORETYCZNYCH
8 SPOTKAŃ WYKŁADOWYCH LUB DOWOLNIE PRZEZ INTERNET
ZAMAWIANIE JAZDJazdy z „instruktorem prowadzącym” ustalisz osobiście, telefonicznie lub poprzez platformę internetową jeżeli otrzymałeś kod dostępu.   tel. 126441708.
skrypt organizacji skrzyżowań egzaminacyjnych(ściągnij i wydrukuj)
PLAC MANEWROWYPlac manewrowy mapka Gogle: ul. T. Śliwiaka 48  Widok z drona : Zobacz

EGZAMINY W OŚRODKU

EGZAMIN WEWNĘTRZNY TEORETYCZNY

EGZAMIN WEWNĘTRZNY PRAKTYCZNY

POJAZDY SZKOLENIOWE
CENA KURSU

  • MICROCAR   Benzyna 100km/h
  • 3 600 PLN

grafika samochód na prawo jazdy b1 smart

USŁUGI UZUPEŁNIAJĄCE NA

PRAWO JAZDY NA SMARTA

  • jazdy uzupełniające dla kursantów Rolminex : 90 pln/godz.
  • jazdy uzupełniające dla kursantów z innych ośrodków: 150 pln/godz.
  • podstawienie na egzamin państwowy (kursanci Rolminex) 300 pln + w cenie 1godz. przed egzaminem państwowym
  • podstawienie na egzamin państwowy (kursanci obcy) 450 pln + w cenie 1godz. przed egzaminem państwowym
  • jazdy w weekendy 200pln/kurs
  • przejście z innego ośrodka (niezależnie od ilości godzin) pełna cena kursu
  • teoria przez internet : cena podstawowa podwyższona o 60 zł

Galeria jaki samochód na kategorię B1 ?

PRZERWANIE LUB ZAKOŃCZENIE KURSU – ROZLICZENIE KOŃCOWE

OGÓLNE ZASADY NA EGZAMINIE PAŃSTWOWYM

PUNKTY EGZAMINACYJNE W MAŁOPOLSCE -INFORMACJE

PRAWO JAZDY KATEGORIA B1 KRAKÓW FAQ

Kiedy mogę zapisać się na kurs nauki jazdy Kraków B1?

Na kurs prawa jazdy kat. B1 można zapisać się na 3 miesiące przed dniem 16 urodzin.

Jak zapisać się na kurs w ośrodku szkolenia kierowców Kraków kategoria B1?

Skorzystaj z formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej lub odwiedź nasze biuro, które znajduje się przy ul. Osiedle Centrum D 7 w Krakowie. Weź ze sobą pisemną zgodę rodziców, dokument potwierdzający tożsamość i pierwszą część opłaty – min. 400 zł lub całość. Poza tym musisz mieć PKK, czyli Profil Kandydata na Kierowcę.

Ile trwa zrobienie kursu na prawo jazdy kat. B w Krakowie? Każdy kursant musi zrealizować 30h zajęć teoretycznych, co oznacza 8 dni w sali wykładowej lub dowolnie w przypadku e-learningu. Poza tym lekcje odbywają się po uzgodnieniu z instruktorem i wedle potrzeb. Możemy dostosować je np. do Twojego planu zajęć w szkole.