PRAWO JAZDY NA RATY KRAKÓW.

Ile kosztuje prawo jazdy na raty ? Jak wygląda dofinansowanie do prawa jazdy ? Te pytania zadaje sobie wiele osób, które chcą skorzystać z promocji na prawo jazdy w Krakowie. Szkoła jazdy Rolminex proponuje totalne raty 0 % na kurs prawo jazdy na raty albo kursy z dofinansowaniem do 85 % kosztów kursu.

ikona ludzik z ofertą prawo jazdy na raty
System ratalny w OSK Rolminex


PRAWDZIWE RATY 0% W OSK ROLMINEX

Plan ratalny w Rolminex to totalne 0%. Każdy kto rozpoczyna kurs prawa jazdy dowolnej kategorii ma prawo do płatności za kurs w minimalnej kwocie. Resztę kwoty wpłacasz w dowolnych ratach i dowolnym czasie w naszym biurze lub przelewem na konto bankowe Rolminex. Łączna wpłata przeliczana jest na ilość zajęć praktycznych i do jej wysokości umawiane są jazdy. Masz zatem pełną dowolność w planowaniu swoich wydatków oraz tempa kursu.


DOFINANSOWANIE DO PRAWA JAZDY.

Dofinansowanie usług szkoleniowych ogłoszonych w Bazie Usług Rozwojowych na stronie Ministerstwa.
Dofinansowanie z unii

Dla osób pragnących skorzystać ze szkoleń dotowanych, OSK Rolminex przygotował ofertę z dofinansowaniem ze środków Unii Europejskiej. Jeśli jesteś zainteresowany na poważnie to przejdź do zakładki ” dofinansowanie.” na głównej stronie. Możesz sprawdzić dzisiejsze oferty również pod tym linkiem.

Jeżeli chcesz uzyskać aktualna ofertę i pragniesz sprawdzić promocje , które dla ciebie przygotowaliśmy natychmiast zadzwoń. Na pewno znajdziemy rozwiązanie. tel. 126441408.