ZRÓB SOBIE PRAWKO PRZEZ INTERNET

Szkolenie teoretyczne „distans-learning”

Centrum Szkoleniowe Rolminex sp. z o.o. jako jedna z nielicznych szkół w Polsce posiada uprawnienia do prowadzenia kursów teoretycznych w formie „distans-learning„. Posiadamy status tzw. :”Super OSK” ,dzięki czemu od 2013r. poszerzyliśmy ofertę szkolenia teoretycznego przez internet na wszystkie kategorie prawa jazdy.

„Distans learning” zwany inaczej „e-learning” to nowoczesna forma kształcenia kandydatów na kierowców, której prawne podstawy są opisane w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury. Dzięki możliwości odbycia zajęć teoretycznych przez internet bez wychodzenia z domu ( prawie) możesz ukończyć swój upragniony kurs. Po zakończeniu teorii w Rolminex możesz zgłosić się do dowolnego ośrodka szkolenia kierowców w Polsce celem ukończenia kursu pomocy przedlekarskiej oraz zaliczenia egzaminu wewnętrznego teoretycznego.

Po tym już tylko jazdy praktyczne … i na egzamin do WORD.

Jak zapisać się na kurs teoretyczny w CSK Rolminex :

  • 1- przygotuj sobie PKK (profil kandydata) szczegóły
  • 2- skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo celem uzgodnienia ceny          rabatowej kursu szczegóły
  • dokonaj opłaty za kurs gotówką lub przelewem (z podaniem rodzaju kursu i uczestnika kursu)  szczegóły
  • 4- na podany przez ciebie mail prześlemy dane dostępowe do platformy internetowej szkoleniowej i będziesz miał 3 miesiące na zakończenie teorii.
  • 5- po zakończeniu teorii możesz kontynuować szkolenie w naszej szkole lub poprosić o przesłanie dokumentów do dowolnego ośrodka w Polsce celem kontynuowania zajęć praktycznych.

OD POCZĄTKU ? GŁÓWNA STRONA

MOŻE KURS ZAWODOWY ? ZAWODOWCY

JEŻELI NIE ZNALAZŁEŚ NIC CIEKAWEGO – TO TYLKO KONTAKT Z NAMI

2014-06-02