KURS PRAWO JAZDY KATEGORII  B+E KRAKÓW

Kursy prawo jazdy BE są świetną okazją na poszerzenie uprawnień Kursy prawo jazdy B+E są świetną okazją na poszerzenie uprawnień samochodowych. Obecnie kategoria BE (B+E) prawa jazdy jest popularna wśród osób chcących ciągnąć bukmankę, uzyskać uprawnienia kategorii T czy w wakacje ciągnąć wymarzony kemping. Duże zapotrzebowanie na uprawnienia kat. B+E widać wśród pracodawców i pracowników różnych firm w tym budowlanych. Ten kurs pozwala uzyskać również prawo jazdy na lawetę. Zadzwoń do nas i umów się na jazdy.

infografika zakup Kurs na prawo jazdy kategoria be

UWAGA ! Sprawdź swój zespół pojazdów, a raczej dowody rejestracyjne pod względem przepisów w sprawie warunków technicznych pojazdów. Źródło: (rozporządzenia w sprawie warunków technicznych pojazdów 2017.pdf)

Uprawnienia kat. be

Ośrodek szkolenia kierowców Rolminex Kraków

Kurs prawo jazdy Kraków na kategorie B+E w Rolminex Kraków to najlepszy sposób na to, by szybko uzyskać uprawnienia do legalnego kierowania zespołem pojazdów, czyli autem z kategorii B oraz przyczepką o wadze większej niż 750 kg. W OSK przygotowujemy kursantów do egzaminu, przykładając dużą wagę do techniki jazdy – dzięki temu nie tylko zyskasz prawo jazdy, ale i umiejętności, które są niezwykle praktyczne w trakcie samodzielnego poruszania się zespołem pojazdów.

Manewrowanie z przyczepką nie będzie dla Ciebie trudne i stresujące, a zadbają o to nasi doświadczeni instruktorzy. W ośrodku szkolenia kierowców Kraków kategoria B+E. Co istotne, w tym przypadku nie ma zajęć teoretycznych – jeśli posiadasz prawo jazdy kategorii B, które jest obowiązkowe, do zdobycia kategorii B+E niezbędne będą natomiast zajęcia praktyczne w wymiarze 15 godzin na placu manewrowym i ruchu drogowym.


PLAN KURSU i CENA KAT. B+E:

WYMAGANIA DO ZAPISANIA NA PRAWO JAZDY B E– ukończone 18 lat
– prawo jazdy kat. B
Profil PKK  (bad. lekarskie i psychologiczne na miejscu)
ROZPOCZĘCIE KURSUcodziennie – jeżeli posiadasz Profil Kandydata PKK
PLAN KURSU
PRAWO JAZDY BE
Zajęcia praktyczne (15 godz. ) na placu manewrowym i ruchu drogowym.
ZAMAWIANIE JAZD
PRAWO JAZDY NA LAWETE
Jazdy z „instruktorem prowadzącym” ustalisz osobiście, telefonicznie lub poprzez platformę internetową jeżeli otrzymałeś kod dostępu – tel. 126441708.
PLAC MANEWROWYPlac manewrowy mapka Gogle: ul. T. Śliwiaka 48  Widok z drona : Zobacz
 EGZAMINY W OŚRODKU EGZAMIN  WEWNĘTRZNY  PRAKTYCZNY Z INSTRUKTOREM
POJAZDY SZKOLENIOWE ROLMINEXSubaru Forester STI ->->->->->
PRAWO JAZDY B+E CENA  1 990 PLN 
ZAJĘCIA UZUPEŁNIAJĄCE
KATEGORIA BE
dla kursantów Rolminex : 130 PLN/ godz.
dla kursantów z innych ośrodków: 160 PLN/ godz.

Nauka jazdy kat BE Kraków

Nasza szkoła jazdy pomoże Ci zdać egzamin na prawko kat BE. Podczas zajęć praktycznych odbędziesz lekcje na placu manewrowym, ale też jazdy w Krakowie po trasach, które najczęściej są obierane w trakcie egzaminu państwowego. Aby móc bezpiecznie prowadzić samochody z przyczepami, musisz nauczyć się techniki, a szczególną uwagę poświęcić cofaniu z przyczepką. Pod okiem naszych specjalistów będzie to dla Ciebie pestka!

Nauka jazdy kategoria BE Kraków w Rolminex odbywa się w dogodnych dla kursantów terminach. Zawsze staramy się dopasować do Twojego harmonogramu i znaleźć dogodne godziny jazdy. Chcesz jak najszybciej uzyskać uprawnienia? Również możesz skontaktować się z nami, a dołożymy wszelkich starań, by zorganizować dla Ciebie przyspieszony kurs na prawo jazdy kat B+E w Krakowie!

POJAZDY EGZAMINACYJNE NA PRAWO JAZDY KAT. B+E W MAŁOPOLSCE:

samochód egzaminacyjny prawo jazdy na lawete word kraków
Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Krakowie

POJAZD: Ford S-MAX

Egzamin: 200 PLN

Średnia zdawalność 78%

średni czas oczekiwania 7 dni

samochód kategoria be mord tarnów
Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnowie

POJAZDY : Renault Trafic 2.5 CDI i

Toyota RAV 4 egzamin: 200 PLN

Średnia zdawalność 71%

średni czas oczekiwania 5 dni

zdjęcie samochód egzaminacyjny na prawo jazdy be mord nowy sącz
Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Nowym Sączu

POJAZD: Ford Transit

Egzamin: 200 PLN

Średnia zdawalność 75%

średni czas oczekiwania 7 dni


PRZERWANIE LUB ZAKOŃCZENIE KURSU – ROZLICZENIE KOŃCOWE

OGÓLNE ZASADY NA EGZAMINIE PAŃSTWOWYM

PUNKTY EGZAMINACYJNE W MAŁOPOLSCE – INFORMACJE

Prawo jazdy kategoria B+E Kraków – najczęściej zadawane pytania

Kto może zrobić prawo jazdy Kraków na kategorię BE?

Możliwość taką mają osoby, które posiadają prawo jazdy kategorii B.

Co zrobić, żeby zapisać się na kurs na prawo jazdy B+E?

Wypełnij formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej lub przyjdź do naszego biura, zlokalizowanego w Krakowie przy ul. Osiedle Centrum D 7. Miej ze sobą prawo jazdy kat. B i dane do konta PKK (Profil Kandydata na Kierowcę).

Ile trwa nauka jazdy na kategorię B+E? Wszystko zależy od Twoich potrzeb i dyspozycyjności. Musisz spędzić 15h na zajęciach praktycznych zanim zapiszesz się na egzamin na prawo jazdy. Poza tym wcześniej przeprowadzimy też wewnętrzny egzamin praktyczny, dzięki któremu dowiesz się, czy jesteś gotów do egzaminu państwowego. Jeśli nie, możesz zdecydować się na jazdy doszkalające w naszej szkole jazdy – na placu lub w mieście. Pamiętaj, że nie ma tu egzaminu teoretycznego.