PRAWO JAZDY  KATEGORII  B 78 AUTOMAT – KRAKÓW I NOWA HUTA

Kurs prawo jazdy na automat to obecnie popularny rodzaj kursu nauki jazdy w Krakowie. Nauka jazdy automatem w Rolminex odbywa się samochodem marki Hyundai i10. Główne zalety to małe wymiary pojazdu, brak potrzeby kontroli biegu oraz możliwość podstawienia pojazdu, którym się szkoliłeś/ szkoliłaś do MORD.

Hyundai I10 jest najmniejszym samochodem dopuszczonym prawnie do szkolenia kandydatów na kierowców i posiada najlepszą widoczność poprzez tylną szybę. Dzięki temu egzamin na prawo jazdy masz prawie w kieszeni – szczególnie po kursie pod okiem naszych doświadczonych instruktorów. Warto też wspomnieć, że auto jest również „najmłodszym” pojazdem do szkolenia kierowców w tej kategorii w mieście.

Kurs na prawo jazdy kategorii B z kodem 78. Samochód wyposażony w automatyczną skrzynię biegów.

Nauka jazdy kat B78 Kraków – dlaczego my?

Zastanawiasz się, dlaczego to w OSK Rolminex warto odbyć naukę jazdy kategorii B78? Przede wszystkim posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursantów zdających egzaminy państwowe na różne kategorie, a nawet szkolimy zawodowych kierowców z branży transportowej. W naszych szeregach pracują instruktorzy z powołania, dla których priorytetem jest to, byś nauczył się jeździć prawidłowo, pewnie i bezpiecznie. Samodzielna jazda ma być przyjemnością – szczególnie, gdy jest to kurs na prawo jazdy kat B78, czyli auto ze skrzynią automatyczną!

Poza tym oferujemy różne możliwości realizowania kursu – stacjonarnie podczas zajęć teoretycznych w naszej szkole jazdy czy w formie zajęć e-learningowych. Zapewniamy też dogodne godziny jazd, dostosowane do Twojego harmonogramu. Zanim podejdziesz do egzaminu państwowego, sprawdzimy Twoje umiejętności, przeprowadzając wewnętrzny egzamin teoretyczny oraz egzamin praktyczny.

Kurs na prawo jazdy kategorii B 78 tylko w Rolminex

Dlaczego Rolminex? Tego nie znajdziesz u innych

 • status „Supre Osk”
 • Samochody nie starsze niż 5 lat
 • szkolenie przez internet
 • elastyczny cennik kursu
 • programy lojalnościowe dla rozszerzających uprawnienia
 • płatności gotówką, przelewem oraz plastikiem
 • prawdziwy egzamin teoretyczny na oficjalnej bazie pytań
 • prawdziwy egzamin praktyczny zgodnie z przepisami
 • publiczny grafik jazd instruktora
 • rozpoczynanie jazd w różnych punktach
 • bardzo wysoka zdawalność w MORD Kraków

Plan kursu na prawo jazdy z automatyczną skrzynią biegów


WYMAGANIA DO ZAPISANIA
NA KURS KAT. B 78
– ukończone 18 lat ( można rozpocząć 3 miesiące wcześniej) wtedy oświadczenie rodziców dla niepełnoletnich (pobierz)
Profil PKK ( bad. lekarskie i psychologiczne)
ROZPOCZĘCIE KURSU-codziennie: szkolenie online
– wtorek: szkolenie stacjonarne

ZDOBYTE UPRAWNIENIA

pojazdy samochodowe o DMC do 3,5t z automatyczną skrzynią biegów.

PLAN KURSUZajęcia teoretyczne w sali dydaktycznej lub e-learning (8 dni/30 godz.):Zajęcia praktyczne (30 godz.) na placu manewrowym i ruchu drogowym.
PRZEJŚCIE NA KAT. BPo ukończonym kursie można zdać egzamin dowolnie : „manualem” lub „biegówką”. Można również najpierw zdać automatem, a w późniejszym czasie po nabraniu doświadczenia na drodze zdawać egzamin „manualem”. Jeżeli zajdzie potrzeba zdać później na kat. B to wystarczy egzamin praktyczny i wymiana dokumentu prawa jazdy.

ZAMAWIANIE JAZD
Jazdy z „instruktorem prowadzącym” ustalisz osobiście, telefonicznie lub poprzez platformę internetową jeżeli otrzymałeś kod dostępu.   tel. 126441708.
skrypt organizacji skrzyżowań egzaminacyjnych(ściągnij i wydrukuj)

PLAC MANEWROWY
Plac manewrowy mapka Gogle: ul. T. Śliwiaka 48  Widok z drona : Zobacz
 EGZAMINY W OŚRODKUEGZAMIN
WEWNĘTRZNY TEORETYCZNY
EGZAMIN
WEWNĘTRZNY PRAKTYCZNY
POJAZDY SZKOLENIOWEHyundai i10Toyota Yaris Hybrid

Pojazd szkoleniowy i egzaminacyjny Rolminex na prawo jazdy B 78:

Do szkolenia na prawo jazdy kategorii B z kodem 78 używamy najnowszy samochód Hyundai i10 z automatyczną skrzynią biegów. Pojazd jest najmniejszy z możliwych długością do nauki jazdy co ułatwia znacznie wykonywanie manewrów na egzaminie. Silnik benzynowy dla ułatwienia ruszania z miejsca nie został wyposażony w instalację gazową. Jest bardzo zwinny dzięki swoim rozmiarom- bardzo łatwo się manewruje. Ten pojazd możemy każdej osobie również z innego ośrodka podstawić na egzamin państwowy do ośrodka egzaminacyjnego MORD przy Koszykarskiej.

Ośrodek szkolenia kierowców Rolminex Kraków

Chcesz zrobić kurs prawo jazdy Kraków na kategorie B78? Zapraszamy do naszego ośrodka szkolenia kierowców Rolminex. Oferujemy szkolenie teoretyczne oraz jazdy samochodem Hyundai I10 pod okiem doświadczonych instruktorów. Naszą mocną stroną jest dostosowanie harmonogramu jazd do potrzeb kursantów, a także przyjazne i bezstresowe podejście.

Samochód z automatyczną skrzynią biegów w znacznym stopniu ułatwia jazdę i czyni ją bardziej komfortową, jednak wciąż konieczne jest nauczenie się techniki jazdy, poznanie przepisów ruchu drogowego i nabycie praktycznych umiejętności. Odwiedź nasz ośrodek szkolenia kierowców Kraków kategoria B78 i stań się szczęśliwym posiadaczem prawa jazdy na automat!

Zajęcia praktyczne na prawko z automatem.

Kategoria B automat

Wnętrze samochodu szkoleniowego na prawo jazdy z automatyczną skrzynią biegów.

Kategoria B automat

CENA KURSUPROMOCJA od 3600 PLN 3790 PLN
ZAJĘCIA UZUPEŁNIAJĄCE– jazdy pojedynczo: 150 pln za godz.
– podstawienie auta na egzamin państwowy: 350 PLN
– podstawienie na egzamin dla osób z zewnątrz: 400 PLN

Prawo jazdy kat B78 Kraków – najczęściej zadawane pytania?

Kiedy mogę zapisać się na naukę jazdy kategoria B78 Kraków?

Najwcześniej możesz to uczynić 3 miesiące przed 18 urodzinami. Niezbędna jest wówczas zgoda rodziców.

Czy mogę rozłożyć płatność za kurs na prawo jazdy kat B78 na raty?

Jak najbardziej. W Rolminex masz możliwość zapłacenia jednorazowo lub rozkładając sumę na raty 0%.

Czy z prawem jazdy kat B78 mogę prowadzić auta ze skrzynią manualną?

Nie. W tym przypadku kierowca jest uprawniony wyłącznie do prowadzenia pojazdów z automatyczną skrzynią biegów. W przypadku kategorii B, kierowca może prowadzić auta zarówno z automatem, jak i skrzynią manualną.

Czy po kursie na B78 mogę zdać egzamin na kategorię B? Po ukończonym kursie można podejść do dowolnego egzaminu – zarówno na kat B, jak i B78. Jeżeli najpierw zdecydujesz się tylko na B78, a później zajdzie potrzeba, by zdać na kat. B, to wystarczy egzamin praktyczny i wymiana dokumentu prawa jazdy.